Категории

Про нас

Шкільний інтернет-магазин «Петровка» пропонує найбільший асортимент шкільної літератури за найнижчими цінами в інтернеті!

У нашому магазині Ви можете придбати робочі зошити, підручники, посібники для контролю знань учнів, атласи, контурні карти, таблиці, наочності та методичну літературу таких видавництв,  як «Ранок», «Богдан», «Освіта», «Генеза», «ПіП», «Картографія», «Грамота», «Гімназія»,  також пропонуємо під замовлення літературу багатьох інших українських видавництв, загалом  більше 40 виробників!

Переваги співпраці з нами:

- Ціна! Займаємось лише малим та великим оптом, Вам не потрібно шукати найнижчу ціну, адже в нашому магазині тільки оптові ціни, до 21% знижки від офіційної ціни видавництва!

- Асортимент!  Вам більше не потрібно шукати і збирати  необхідні позиції серед безлічі магазинів, у нас є все! При замовленні  в нашому магазині діючих товарних позицій Ви маєте можливість замовити не тільки ті позиції, які представлені на сайті компанії, але й дозамовити по оптовій ціні товари інших видавництв, які у нашому каталозі по тим чи іншим причинам на даний момент не представлені.

- Економія часу! Як зазначалося вище, окрім економії часу на збирання необхідного комплекту літератури,  Ви також заощаджуєте свій час на отриманні замовлення.  Мінімальний час збору та відправлення замовлення – 24 години, максимальний (у випадку відсутності позицій на складах у Києві) ― 72 години (3 дні).

- Зручність! Ваші замовлення приймаються в будь-якій формі, тобто в довільній формі через електронну скриньку, скайп, соціальні мережі або по телефону. Працюємо без вихідних!

- Гарантія! Гарантією отримання свого замовлення є відправка накладною платою, тобто Ви перераховуєте  гроші за літературу лише після її отримання.

- Бонуси та додаткові знижки викладачам! В залежності від обсягу замовлень, методичну літературу та інші посібники для вчителів пропонуємо по собівартості або взагалі безкоштовно!

 

Петровка. Киев.


has been added to your wishlist.

Продолжить покупки Избранное