Категории

абетка духовності. антоніна іванівна мовчун. авди

абетка духовності. антоніна іванівна мовчун. авди

Издательство: Авди

100,00 грн

+ -

 
Подробнее

Посібник-довідник “Абетка духовності” Антоніни Іванівни Мовчун містить значний матеріал виховного спрямування і своїм морально-етичним змістом відповідає Державному стандарту та програмі з християнської етики для учнів молодшого і середнього шкільного віку. У ньому в алфавітному порядку системно і послідовно розкриваються як загальні морально-етичні поняття (добро — зло, друг — ворог, любов — ненависть, правда — брехня, праця — лінощі, скромність — хвалькуватість, совість — сором, родина, співчуття, терпіння…), так і суто християнські (гріх, милосердя, милостиня, покаяння, прощення, послух — непослух, Бог, Ісус Христос, Матір Божа…). Як із авторської розповіді, так і з художніх та біблійних текстів, учні зможуть засвоїти моральні істини, що визначають сутність людського буття. Дуже вдало використані біблійні притчі і легенди, цитати з Біблії та біблійні вислови. Тлумачення змісту біблійних висловів, посилання їх на біблійний текст роблять їх доступними для дітей, уможливлюють широке використання цих висловів у мовленні.

Окремо слід відзначити художнє оформлення книги. Так як на біблійні теми малювали майже всі відомі художники світу, то у нас був дуже великий вибір ілюстративного матеріалу. На місце кожної ілюстративної вставки підбиралось 5—6, а інколи і до 20-ти різних варіантів. Ми вибирали найкращі.

Трошки “сухої” статистики. В посібнику розміщені репродукції 33 ікон, 203 картин, 11 фотографій, 28 ілюстрацій нашої художниці О. Коркіщенко, дається тлумачення біля 140 біблійних висловів та слів.

Кольорові репродукції всесвітньовідомих картин, ікон, завершений художній вигляд видання не тільки сприяють естетичному розвитку дітей, мотивації їх до навчальної діяльності, а й формуванню загальнокультурної компетентності, що є актуальним питанням сьогодення. І коли автор книги Мовчун Антоніна Іванівна побачила, якого вигляду набуває її чотирирічна праця, вона не пожалкувала, що віддала рукопис нашому видавництву.

Всі, хто вже тримав цю книжку в своїх руках просто в захопленні! Це і вчителі, і батьки, і діти. Її замовляють на цілі класи, і, що цікаво, часто значно більше, ніж у класі нараховується учнів, бо деякі батьки і вчителі беруть її не тільки для себе, а і просто на подарунки.

 
Характеристики
  • Тип товара: Підручник (Students' Book, Pupil's Book)
  • Год издания: 2015
  • Страна производитель: Україна
  • Язык издания: Украинский
  • Переплёт: Твёрдый
  • Наличие на складе: Под заказ 1-3 дня
  • Город производителя: Киев
  • Гриф Министерства образования: Рекомендовано Министерством образования Украины
 
Доставка,Оплата

Оплата и доставка учебников и тетрадей по новой программе от интернет-магазина Петровка-онлайн.

Способы оплаты и доставки заказов

 
Скидки

Скидки на школьные учебники и тетради по новой программе

Система скидок на товары

 
Comments

Напишите свой обзор

абетка духовності. антоніна іванівна мовчун. авди
абетка духовності. антоніна іванівна мовчун. авди

Напишите свой обзор

Петровка-онлайн на Facebook

Петровка-онлайн на Facebook

10 другие товары из этого раздела

Сравнить
Продолжить покупки Сравнение

has been added to your wishlist.

Продолжить покупки Избранное