Категории

масол л.м искусство

масол л.м искусство

Товары от 1 дo 15 из 15 всего

Товары от 1 дo 15 из 15 всего


Искусство Масол

Учебники и тетради Искусство от автора Масол Л.М.

Культурно – естетичне виховання молодого покоління безумовно має величезне значення. Ця тема була актуальною завжди, але в сучасних умовах це питання стає дедалі глобальнішим. Здавалося б час стрімкого росту науково-технічного прогресу сприяє різнобічному розвитку і формуванню повноцінної особистості, в лиці кожного учня, українських загальноосвітніх закладів. Розширяються можливості - велику роль грають ЗМІ, з року в рік незрівнянно потужнішою, багатограннішою стає шкільна програма, збагачується новими предметами – наприклад такими як «Художня культура» «Мистецтво», «Музичне мистецтво». Це дає можливість наблизити підростаюче покоління до світу прекрасного, сприяє розвитку духовності, розвитку певних природних і генетичних здібностей у дітей та юнацтва. Зерна української культурної спадщини в дитячих душах, як у благодатному середовищі,  з часом проростуть, зміцніють і дадуть свої плоди. Головне донести до свідомості кожної дитини наскільки прекрасна наша мова, яка різнобарвна палітра художньої творчості нашого народу, який особливий менталітет української культури наскільки він збагачений кращими вітчизняними художниками, музикантами, театральними діячам, поетами, драматургами.

  Згадаймо досить популярний лозунг – «Все найкраще дітям», мабуть саме таку ціль ставив перед собою автор Масол Л.М. разом з своїми колегами - Ничкало С.А, Веселовською Г.І, та Оніщенко О.І.,  коли розпочинав непросту та благородну справу – редагування  матеріалів для навчального посібника «Художня культура України від найдавніших часів до сьогодення». А також в співавторстві з товаришами -                                                                                                                                                                   Миропольською Н.Є, Е.В. Белкіним та О.І. Оніщенком  -  ретельно віддзеркалюючи «Художню культуру европейського регіону» Як приємно гортати сторінки цього підручника, відчуваючи подих часу, захоплюючись ілюстраціями античних скульптур древньої Греції, її так би мовити, колискою театрального мистецтва, чудовою музичною культурою, Італійським театральним та образотворчим мистецтвом, дивовижними полотнами Леонардо Да Вінчі, безцінними полотнами Мікеланжело, Рафаеля, Санті, специфічними ефектами Італійського кінематографу, всесвітньо відомими режисерськими роботами Карло Мадзоні, Федеріко Фелліні, цілою низкою геніальних італійських акторів та співаків. Розгледіти тонкощі неповторного французького імпресіонізму, пригадати імена найпопулярніших у світі «шансоньє», впізнати на фото маленьку тендітну фігурку королеви французької пісні - Єдіт Піаф та відродити в своїй пам’яті її унікальний, дивовижний голос. Віддати належне основоположникам французького кінематографу, зачаруватись грандами іспанського живопису - Ель Греко, Франціско Гойя, безсмертними творами Сельвадора Далі. Вкотре помилуватися вишуканісттю садово-паркового мистецтва Великої Британії, чи полинути думками в епоху популярності групи Бітлз? Поцікавитися творчістю геніальних німецьких композиторів Йогана Себастьяна Баха, Бетховена, чи подивуватися вишуканим зразкам Мойсейської порцеляни? А можливо вас зацікавлять Великі голландці – Пітер Пауль Рубенс, Рембрант Ха́рменс ван Рейн, або спадщина австрійських класиків, чи може вам більше до вподоби творчість композиторів віденської школи, або прекрасні твори Вольфганга Амадея Моцарта та Йогана Штрауса? В цьому посібнику ви при бажанні знайдете все найкраще, все що створено найталановитішими, найобдарованішими, найвідомішими особистостями світу, в різні епохи.

   Та як закликав Тарас Шевчнко – «Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь». Це до ва любі школярі  звертався наш славнозвісний поет. Треба знати й цінувати не тільки популярні закордонні хіти, а історію й культуру інших держав, вивчати іноземні мови і в той же час цінувати і любити понад усе своє рідне українське слово, українські пісні, нашу рідну землю - свою Батьківщину і свою культуру.

 Заходьте частіше на наш сайт «Петрівка – online», ми з радісттю запропонуємо вам будь-яку необхідну літературу для повсякденного користування, для розвитку вашого інтелекту і кругозору, для зміцнення і удосконалення знань, для вашої особистої повноцінної підготовки до ЗНО – 2015 р.

Больше

has been added to your wishlist.

Продолжить покупки Избранное