Категории

Патріотичне виховання 1 клас

Патріотичне виховання 1 клас

Товары от 1 дo 5 из 5 всего

Товары от 1 дo 5 из 5 всего


Шановні батькі та маленькі учні! До вашої уваги хочемо запропонувати цікавий матеріал, який дозволить навчатися ще цікавіше та пізнавальніше.

Ми з вам українці, патріоти нашої країни! Для нас дуже важливо знати про її дива, традиції, особливості народного побуту, як минулого, так і сучасного сьогодення. Хто ж краще нас цьому навчить, відкриє дива та таємниці, як не яскрава, цікава та оригінальна література. Тому зараз у ваших руках ви тримаєте чудовий робочий зошит з патріотичного виховання, який носить назву: «Ми – українці».

Завдяки яскраво ілюстрованій серії, яка буде супроводжувати учнів на протязі навчальної школи, ви зможете крок за кроком навчатися бути справжній українцем, вдосконалювати свою мову, роздивлятися предмети побуту, які раніше використовували наші предки в Україні. Побуваєте у чарівному світі казки, познайомитеся ближче з улюбленими персонажами, які стануть для учнів найкращими друзями, будуть супроводжувати по стежці знань.

Не залишаться поза увагою, і наші герої: величні, хоробрі козаки, вони розкажуть про те, як важливо знати історію своєї країни, не відступати перед ворогом, ви дізнаєтеся як звали наших гетьманів, що керували цілими військами.

Все це вам подарує зошит з патріотичного виховання «Ми-українці», видавництва «Ранок». Головоломки, загадки, малюнки, кросворди, вірші, теорія гончарства, дива української природи, архітектура – все це відкриває перед вами чарівний світ України. Робочий зошит патріотичного виховання перших – четвертих класів, дозволить маленьким українцям пізнавати теорію і практику, що збагатить їх внутрішній світ, навчить любити все те прекрасне, що у нас є, те, що ми повинні берегти, пишатися, що живемо в такій чудовій країні, як Україна.

Зошит запропонує вам різноманітні цікавинки та відомості, розвивальні завдання та ігри, завдяки ним, дитина зможе навчатися з легкістю та задоволенням, уроки перетворяться в оригінальний спосіб вивчення того, що необхідно знати у початковій школі.

Навчайтеся із задоволенням разом з патріотичним матеріалом, задавайте питання, отримуйте цікаві та нестандартні відповіді завдяки робочим зошитам видавництва «Ранок».

Робочий зошит з патріотичного виховання «Ми – українці» авторів Гусельникова І.А., Печериця Н.В. можна придбати в нашому Інттернет – магазині у зручний для вас час, зручним способом. Звертайтеся по телефонам у робочий час, або залишайте заявку на сайті, ми пере телефонуємо вам у короткі сроки.

Больше

has been added to your wishlist.

Продолжить покупки Избранное