Категории

задания на зимние каникулы

задания на зимние каникулы

Товары от 1 дo 24 из 45 всего

Товары от 1 дo 24 из 45 всего


Тетради для детей на зимние каникулы

Зимові канікули: Чекаємо зимніх канікул та проводимо вільний час з користю.

 Що для дітей найкраще у школі? Звісно – це канікули, особливо коли мова йдеться про початкову школу. Коли школяр навчається у початкових класах, він в першу чергу хоче розважатися, бешкетувати, отримувати нові знання начебто граючись. Тому коли настають зимові канікули для дітей це особливе свято. Тому що зимові канікули – це Новий Рік, Різдво, санчата, гра у сніжки, розмальовані морозом вікна. Все це залишає чудові та незабутні спогади на все життя. Після того, як канікули пройшли, діти знову повертаються до школи, відпочивши та задоволені. Здається, що канікули – це той час, коли потрібно лише гратися, відпочивати та розважатися. Але все ж таки, не потрібно забувати і про навчання, до якого потрібно повернутися після часу канікул.

Правда в тому, що для більшості школярів, навчання може здаватися нудним та обов’язковим, дітям  не подобається що на канікулах доводиться ще працювати над завданнями, готуватися до уроків та розв’язувати задачі які стоять перед ними. Проте, наша задача довести, що навчання може бути цікавим, захоплюючим та зовсім не нудним. Школа – це ваш друг, який може супроводжувати кожного з нас не тільки у шкільних стінах, але і вдома, можна одночасно навчатися та відпочивати. Все це можливо із серією «Зимові вправи» та «Зимовий зошит». Серія розрахована саме на те, щоб можна було ненав’язливо повторювати матеріал, при цьому зробити свій відпочинок насправді корисним та результативним.

У зимовій серії, учні перших-четвертих класів знайдуть все необхідне, що потрібно для навчання у початковій школі. Кожний зошит та підручник оснащений яскравим дизайном, простим та доступним для школярів текстом, до якого подаються схеми, інструкції, ілюстрації. Завдяки творчим завданням школяру буде цікаво та повчально проводити зимні канікули. Ще хочеться зазначити те, що спочатку діти дуже захоплені від вільного часу, але потім коли проходить час, вони починають думати чим заповнити навколишній простір. Саме тоді на допомогу і повинні прийти робочі зошити та підручники, де ви знайдете цікаві творчі завдання, навчитеся робити аплікації, навчитеся малювати та ліпити. Для кожного з школярів буде цікаво робити різні вироби у затишній кімнаті на зимових канікулах.

Для того, щоб замовити матеріал з серії «Зимові канікули» вам потрібно звернутися до нашого Інтернет – магазину. Ми працюємо з усією Україною, зможемо доставити вам товар куди потрібно, або ви самостійно зможете забрати його само вивозом.

Больше

has been added to your wishlist.

Продолжить покупки Избранное